TivoliVredenburg
013
ZwareMetalen
EMM 2014

De Concert Agenda

Deze agenda is door en voor bezoekers. Omdat het nogal veel werk is om een concertagenda up to date houden, vragen we je hulp. Dus als je een concert weet die nog niet in de lijst er bij staat, zet hem er dan alsjeblieft even bij. Je hulp wordt zeer gewaardeerd.

* Voeg een concert toe
 
September - 2014
24Semen (MEX, Goregrind), Odiado (NL, Brutal Thrash/Death/Grind), Carnifloor (NL, Brutal Tech DeathAmsterdam (The Cave)
25Lene Lovich: Lene LovichArnhem (Luxor Live)
26Resistance (BE), Bring On The Bloodshed, PariahHengelo (Innocent)
26MetalFromNL: Pictura Poesis, BloodgodTilburg (Little Devil)
26HARK, KEN Mode & The Gooch: HARK, KEN Mode, The GoochOss (Groene Engel)
27Metalsound Fest: MARTYR, AVENGERDe Mortel (Open Air)
27ScaRveD, Purpleized, Dominique SwertsVorselaar (De Dreef)
27Negative Approach, Maniac Forces, Citizens PatrolDrachten (Iduna)
27Evil Oath, Paperdoll Decay, Puur Obscuur, Last FearGrootebroek (Jc Inventas)
27Rights of Way Festival: Downcast Collision, The Charm The Fury, Drain LifeBerkel en Rodenrijs (Rotonde)
27Metal For MS: Ithilien, Dyscordia, Valkyre, Natan, Azylya, Insanity Reigns Supreme, ArgonathGenk (Rondpunt 26)
28MMM:: JAGUAR (UK), VORTEX (NL), AVENGER (UK), WIZARD (Germany), SALEM (UK)Tilburg (Little Devil)
29King 810Tilburg (013)
30Tesseract, Animals As LeadersZoetermeer (Boerderij)
 
Oktober - 2014
1Headspace, Damian WilsonZoetermeer (Boerderij)
1Bullet (SWE), Striker (CAN), Stallion (D)Tilburg (Little Devil)
2Darkane, Kayser, Edge of Serenity, SelfmachineTilburg (Little Devil)
2Fire Within, Synergy Protocol, Rain om my ParadeZoetermeer (Boerderij)
3Metaalfabriek: avond industrial black metal: Styxian Industries(NL), Pavillon Rouge(Fr), Aderlating:(NL)Eindhoven (PopEi)
3Hi On Maiden returns: Hi On MaidenNijmegen (Rockcafe Backstage)
3FullbeatMiddelburg (Bar American)
3Lantlos (DE) + Falloch (UK): Lantlos, FallochArnhem (Luxor Live)
3Master, Vomitile, Acid Death, ScargodTilburg (Little Devil)
3ProgPower Europe: Jolly, VotumBaarlo (L) (JC Sjiwa)
3Dresden/Leningrad, Herder, Starve, OathbreakerHilversum (De Vorstin)
3Poladiso: MetalStorm, A Bridge Too FarAalten (De Pol)
4The Hague Heavy Metal Invasion: Rages Of Sin, Variscythe, Concedo Nulli, Mental Genocide, By Demons Be Driven, PriapisWaregem (Gasolina)
4Taken By Force Metalfest: LORD VOLTURE, Gaskin, Stone In Egypt, Sin Starlet, Area DisasterOmmen (Breakaway)
4Hi On Maiden returns: Hi On MaidenNijmegen (Rockcafe Backstage)
4Black Monday presents: Icepick, New Morality, Pantah: Icepick, New Morality, PantahVriezenveen (Flashback)
4Darkane, Kayser, supportTongeren ( Be ) (Sodom)
4Pimp Showcase: Stream of Passion, Sin 7 Sins, 15 Reasons, Pendejo, My PropaneDordrecht (Bibelot)
4ProgPower Europe: Pagan's Mind, Voyager, Aeon Zen, Aeon of Horus, Prospekt, DisperseBaarlo (L) (JC Sjiwa)
4The Devil's 3rd, Panoptikon, MistralTilburg (Little Devil)
4Hell in Hengelo: Evil Oath, Immortal Scorn, Mortal FormHengelo (Cerberus)
5Eläkeläiset (FIN)Tilburg (Little Devil)
5ProgPower Europe: Pain Of Salvation, Agent Fresco, Chimpspanner, Vulture Industries, Tenebris, CartographerBaarlo (L) (JC Sjiwa)
5The Wrong Kid Died, Startled, PariahACU (Utrecht)
6Asking Alexandria: Asking AlexandriaBrussel (Ancienne Belgique)
7LORD VOLTURE, support t.b.a.Blatná [CZ] (Na Vinici)
8LORD VOLTURE, Diamond FalconBratislava, SK (British Rock Stars)
8Andrew Jackson Jihad (USA), Cave (UK)Arnhem (Luxor Live)
9LORD VOLTURE, Diamond FalconTrnava, SK (Art Klub)
9Flying Colors, special guest: John WesleyTilburg (013)
9Poets of the FallZoetermeer (Boerderij)
10Metal Night: Spartan, The Infernal Sea, DisinterredGeel (JH De Bogaard)
10LORD VOLTURE, Diamond FalconBrezno, SK (1. Dart Club)
10Anihilated, InfantryDen Haag (Musicon)
10Diary of Dreams: Diary of Dreams, BOUDOIR, The ArchAmstelveen (P60)
10Blood Red Throne (NO)Groningen (Poppodium Simplon)
11Pain Remains Fest 2014: ShelldiverJeugdhuis Ginsert ()
11LORD VOLTURE, Diamond FalconTisovec, SK (Casablanca)
11PendragonZoetermeer (Boerderij)
11Anihilated, Witch TrailWaregem (Gasolina)
12LORD VOLTURE, Diamond FalconBanská Bystrica, SK (Tirish Pub)
12OFF!, Cerebral BallzyTilburg (013)
12Anihilated, Ear Danger, Blizzen, VolcanicTilburg (Cul De Sac)
12Metal Record Fair, + signeer sessie AnihilatedTilburg (De Smederij)
13The Shrine, Dirty Fences, Death AlleyTilburg (Little Devil)
16ApocalypticaAmsterdam (Cello Bienalle)
16Y & T, Voodoo VegasZwolle (Hedon)
16Old School Death Metal Night: Nekrofilth (USA, with Nunslaughter members!, Repuked (SE), Engraved (NL)Amsterdam (The Cave)
17Call From The Grave: Sodomizer (Brazilië), Hellcannon (U.S.A.), Face Meets Concrete (N.L.)Den Haag (330 Live)
17AnathemaTilburg (013)
17Y&TZoetermeer (Boerderij)
17CADUCITY: CADUCITYDEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
17Popronde: Call It Off, The 101'sTilburg (Little Devil)
17Sworn Enemy, Thell Barrio, Manu ArmataDrachten (Iduna)
18Absolva: AbsolvaNijmegen (Rockcafe Backstage)
18Waves Of Metal Festival: Stream Of Passion, Insurrection, Viper SolvaHoogeveen (Podium)
18SkilletTilburg (013)
18Heavy Metal Maniacs Festival 2014: Grim Reaper, Sad iron, Midnight Messiah, Dealer, Diggeth, VenatorAmstelveen (P60)
18NavaroneHoorn (Manifesto)
18Yama, Gigatron 2000, Mantra MachineTilburg (Little Devil)
18Forward: Pitkan Matkan (Fr), Chalice (B), Anthanide (Fr)Eernegem (ClubB52)
19Akelei, Yaotzin, Ars VeneficiumTilburg (Café Extase)
19Taake, Valkyrja, Noctemdrachten (Iduna)
20In FlamesTilburg (013)
20Hanzel und Gretyl, DeadcellTilburg (Little Devil)
21Cannibal Corpse, Aeon, RevocationZwolle (Hedon)
24Arsis, SkinnedTilburg (Little Devil)
24Vreid (WIndir/Sognametal show), Posthum (NO)Groningen (Poppodium Simplon)
24Natural Science, Bugs 'n BonesAalten (de Pol)
25Aurora Infernalis Part VI: Windir, Vreid, Ulcus, Svartidauði, Mortuus, Cult Of Fire, SapientiaArnhem (Luxor Live)
25ARSIS CLUB SHOW: ARSIS, IN VAINDEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
25Metal Manifesto: Skaldgrim, Man as Plaque, RemorseHoorn (Manifesto)
25Havenrock: Transport LeagueDeventer (Havenrock)
25Little Devil 11 jaar!: Little Devil AllstarsTilburg (Little Devil)
26Transport LeagueEindhoven (Rock cafe The Jack)
27Transport LeagueNijmegen (rock cafe Backstage)
27Fearless Valley: Spoken, Sacrety, StartledHoeklum (Edeseweg 122)
29BigElf ft Mike PortnoyZoetermeer (Boerderij)
31Vanderbuyst, Diablo Blvd., YamaTilburg (013)
31Textures - Polars 10th Anniversary Show: Textures, Exivious, BarnaclesAmstelveen (P60)
31Michael Schenker's Temple of RockZoetermeer (Boerderij)
3116 Dollars, Radio ActiveHeist op den Berg ('t Wit Paard)
 
November - 2014
1Deadly Alliance, Ill TrustedNijmegen (Rockcafe Backstage)
1Frisian Brotherhood Fest: Houwitser, Insurrection, StomaLeeuwarden (Poppodium Romein)
1Saints of Metal: Chalice, Warckon, AlbionHaren (Brussel) (GC De Linde)
1Metal Against Child Cancer: Drakkar, Chalice, Wizz Wizzard, Everglow, Murderset Pieces, The MetalianDeerlijk (België) (CC De Wieke)
1Meesterlijk Metaal XX: Ear Danger, Gloria VictisAlmere (De Meester)
2Virgil Donati Band (Planet X)Zoetermeer (Boerderij)
2Metal Record Fair, + concert & signeer sessie Evil Invaders, OverruledBurgum (Westermar Sporthal)
6Saxon, Skid RowTilburg (013)
6AppetiteZoetermeer (Boerderij)
8Kissin'Dynamiteweert (de bosuil )
8Rock You To Hell: MARTYR, Salem, Q5, AvengerAthene (Griekenland) (7 sins)
8Let There Be Rock Festival: CRAZY/DAISY, Belgian Quo BandElsloo (Maasland Centrum)
9ThresholdZoetermeer (Boerderij)
9EntombedDrachten (Iduna)
10EarthlessTilburg (013)
10Raw In Sect (GR, Thrash/Progr/Groove), Odiado (NL, Brutal Thrash/Death/Grind), Hillsphere (NL, progr. post-rock/metalThe Cave (Amsterdam)
10Eldritch Release Show: Saille, Winterfylleth, SardonisBredene (Mec. Staf Versluys)
13Deathstruck (death metal Italy), + suppportDen Haag (HPC (Haags Pop Centrum))
14Elle BanditaTilburg (Little Devil)
14Festerfest: Mourn, Razorblade, Face Meets Concrete, The Howl EnsembleDordrecht (Dolhuis)
14GrandMothers of Invention, ZAPPATiKAZoetermeer (Boerderij)
15SCREAM BLOODY SCUM: Thanatos, Pentacle, Eternal Solstice, Deathhammer, Contorted MindKatwijk Aan Zee (Scum)
15Scream Bloody Scum III: THANATOS, PENTACLE, ETERNAL SOLSTICE, OBTRUNCATION, CONTORTED MIND, DEATHHAMMERKatwijk Aan Zee (Scum)
16DoroZoetermeer (Boerderij)
16Ancient Bards (ita), Eve's Fall, La-VenturaArnhem (Willemeen)
16Metal Record FairBrugge (Het Meersenhuis )
16Ground Zero 2014: Phlebotomized, Bodyfarm, Crimson Falls, Prematory, Villainy, Purest of Pain, Syncardion, plus more TBATilburg (Hall of Fame) ()
16Ground Zero: Illdisposed, Bodyfarm, Phlebotomized, Zonaria, Onheil, Prematory, Purest of Pain, Villainy, Epitome, SyncardionHall of Fame(Tilburg) (Tilburg)
22VANDENBERG MOONKING, THE NAME EXISTANCE (FR) HELL CITY (B), SCARVED (B) STONE COATS (B) BLACL LABEL (NL°EIKENLANN 25 3740 BILZEN BELGIE (ZAAL DE KIMPEL)
22LORD VOLTUREAntwerpen (The Rocking Bull Arena)
22WOE, GLORIA LEWIS, SATIVAZeist (Pop- en Cultuurpodium De Peppel)
23Eluveitie, Arkona, SkálmöldEindhoven (Effenaar)
28The Pineapple ThiefZoetermeer (Boerderij)
28CRAZY/DAISYTer Apel (Cafe Full House)
29Slayer Tribute Night: Slayer TributeNijmegen (Rockcafe Backstage)
29Into Darkness: Code, Ataraxie, Hades Almighty, Faal, Dodecahedron, Dragged into Sunlight, Alkerdeel (feat. Gnaw Their Tongues), Ethraid EngrinLeeuwarden (Poppodium Romein)
 
December - 2014
1Ivo GleemanTilburg (Little Devil)
1SOLSTICE - SENTENCING EUROPE TOUR 2014: SOLSTICE USA, METHEDRAS, SHADY GLIMPSEDEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
4Kreator, Arch Enemy, SodomTilburg (013)
4Mastodon, Big Business, KrokodilDen Haag (Paard van Troje)
6IQZoetermeer (Boerderij)
6'Verderf' release show: Nihill, Wiegedood, WedergangerTilburg (013)
7Metal Record FairHasselt, België (Cultuurcentrum Elckerlyc )
11Letz ZepZoetermeer (Boerderij)
11Parkway Drive, Heaven Shall Burn, CarnifexTilburg (013)
12Metal All Stars: Zakk Wylde, James LaBrie, Max CavaleraTilburg (013)
12Eindhoven Metal Meeting: At The Gates, Morbid Angel, Triptykon, Ensiferum, Unleashed, Asphyx, Urfaust, Primordial, Blaspheme, Aborted, In Solitude, Saille, Carach Angren, Sinister, Skyforger, Attic, Evil Invaders, Morbus Chron, Cripper, The Committee, Funeral Whore, Sisters of Suffocation, Holy Moses, Thyrfing, Exhumed, The Vision Bleak, Onslaught, Bölzer, Valkyrja, Cruachan, Thanatos, One Tail One Head, Origin, Dust Bolt, Miasmal, WolandEindhoven (Effenaar)
12DeWolffZoetermeer (Boerderij)
13Rockcafe Backstage 23 jaar: The CovernantNijmegen (Rockcafe Backstage)
14Roxxity: Ending Credits, Speakerpunch, Northern LightsTilburg (Little Devil)
14SeetherTilburg (013)
16H.E.A.T.Zoetermeer (Boerderij)
17The Sirens ft Liv Kristine, Anneke van Giersbergen & Kari RuZoetermeer (Boerderij)
20Aborym (IT), The Monolith Deathcult, Gheestenland, Styxian IndustriesGroningen (Poppodium Simplon)
29Amorphis - Tales From The Thousand Lakes: Amorphis, AvatariumTilburg (013)
 
Januari - 2015
11SabatonTilburg (013)
16OBITUARY: OBITUARYAlkmaar (Victorie)
17Synaesthesia, X-PandaZoetermeer (Boerderij)
19HammerfallTilburg (013)
30Vandenberg's Moonkings, + suppportDen Haag (Paard van Troje)
31SEMTEXZeist (Pop- en Cultuurpodium De Peppel)
 
April - 2015
9Roadburn Festival 2015: Salem's Pot, Kandodo, AnthroprophhTilburg (013)
10Blind GuardianEindhoven (Effenaar)
10Roadburn Festival 2015: Enslaved, Wardruna, Fields of The NephilimTilburg (013)
11Roadburn Festival 2015: Fields of The Nephilim, Goblin, ZombiTilburg (013)
12Roadburn Festival 2015 - Afterburner: tbaTilburg (013)
17Neurotic Deathfest 2015: Bloodbath, Immolation, SoulburnTilburg (013)
18Neurotic Deathfest 2015: Benighted, Disavowed, TribulationTilburg (013)
19Neurotic Deathfest 2015: Liquid Graveyard, Jig-Ai, NominonTilburg (013)
25ArenaZoetermeer (Boerderij)
 
Mei - 2015
9FOCUSZeist (Pop- en Cultuurpodium De Peppel)

* Voeg een concert toe

Deze gegegevens zijn niet gecontroleerd en zijn aan verandering onderhevig en kunnen geen rechten aan ontleend worden. Voor meer info lees de disclaimer.
Alle rechten voorbehouden © 2000-2014 Stichting ZwareMetalen