TivoliVredenburg
013
ZwareMetalen
EMM 2014

De Concert Agenda

Deze agenda is door en voor bezoekers. Omdat het nogal veel werk is om een concertagenda up to date houden, vragen we je hulp. Dus als je een concert weet die nog niet in de lijst er bij staat, zet hem er dan alsjeblieft even bij. Je hulp wordt zeer gewaardeerd.

* Voeg een concert toe
 
November - 2014
23Eluveitie, Arkona, SkálmöldEindhoven (Effenaar)
23De Nationale MetalkwisHelmond (De Cacaofabriek)
233voor12 Tilburg 10 jarig jubileum: Tarantino, Cartographer, Strangers Among BearsTilburg (Little Devil)
24Confronting Entropy: Ulcerate, Wormed, Solace of Requiem, Gigan, DepartéVenlo (Poppodium Grenswerk)
28The Pineapple ThiefZoetermeer (Boerderij)
28CRAZY/DAISYTer Apel (Cafe Full House)
28Inter Arma (USA)Tilburg (Little Devil)
28Phil Campbell's All Star Band (Motörhead)Weert (M.C. de Bosuil)
28Thrashbangers Night: Edge of Serenity, Ecocide, PigteethBreda (Mezz)
29Slayer Tribute Night: Slayer TributeNijmegen (Rockcafe Backstage)
29Into Darkness: Code, Ataraxie, Hades Almighty, Faal, Dodecahedron, Dragged into Sunlight, Alkerdeel (feat. Gnaw Their Tongues), Ethraid EngrinLeeuwarden (Poppodium Romein)
29Lord Volture, Destitution, Small Heap Misery, Procreation, MiscallHoogeveen (Het Podium)
29Mission KowalskiHeist op den Berg ('t Wit Paard)
29Aniday, LA VenturaHarderwijk (Estrado)
29The CovernantTilburg (Little Devil)
30Deicide: Deicide, Svart Crown, SawthisAlkmaar (Victorie)
30Cannibal Corpse, RevocationDordrecht (Bibelot)
30Umad, Karel Anker en De Joden, Remind Them, StrandedTilburg (Little Devil)
 
December - 2014
1Ivo GleemanTilburg (Little Devil)
1SOLSTICE - SENTENCING EUROPE TOUR 2014: SOLSTICE USA, METHEDRAS, SHADY GLIMPSEDEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
1Voodoo CircleWeert (M.C. de Bosuil)
1Anvil (CAN), Scene X Dream (D)Tilburg (Little Devil)
4Kreator, Arch Enemy, SodomTilburg (013)
4Mastodon, Big Business, KrokodilDen Haag (Paard van Troje)
4EvergreyWeert (M.C. de Bosuil)
5EvergreyLeeuwarden (Poppodium Romein)
5Sinterklaas Death Metal Night: Deserted Fear (DE), Nailed to Obscurity (DE), Ecocide (NL)Amsterdam (The Cave)
6IQZoetermeer (Boerderij)
6'Verderf' release show: Nihill, Wiegedood, WedergangerTilburg (013)
6Rapture Fest: Atlantis, Rorcal (CH), IZAHTilburg (Little Devil)
6StahlzeitWeert (M.C. de Bosuil)
6Deserted Fear (ger), Ecocide, Nailed to Obscurity (ger)Hoogeveen (Het Podium)
6FEEDBACK: CORNERED, FROM EARTH, DEATHTRAPAmsterdam (Sugarfactory)
7Metal Record FairHasselt, België (Cultuurcentrum Elckerlyc )
7Discipline, Subrockers, ComplaintTilburg (Little Devil)
7Dark Matter presents: Evergrey, My Propane, Mother of SinApeldoorn (Podium Gigant)
11Letz ZepZoetermeer (Boerderij)
11Parkway Drive, Heaven Shall Burn, CarnifexTilburg (013)
11DictatedLeeuwarden (Poppodium Romein)
12Metal All Stars: Zakk Wylde, James LaBrie, Max CavaleraTilburg (013)
12Eindhoven Metal Meeting: At The Gates, Morbid Angel, Triptykon, Ensiferum, Unleashed, Asphyx, Urfaust, Primordial, Blaspheme, Aborted, In Solitude, Saille, Carach Angren, Sinister, Skyforger, Attic, Evil Invaders, Morbus Chron, Cripper, The Committee, Funeral Whore, Sisters of Suffocation, Holy Moses, Thyrfing, Exhumed, The Vision Bleak, Onslaught, Bölzer, Valkyrja, Cruachan, Thanatos, One Tail One Head, Origin, Dust Bolt, Miasmal, WolandEindhoven (Effenaar)
12DeWolffZoetermeer (Boerderij)
12Zwammstein: ZwammsteinPurmerend (Pop- en Cultuurpodium P3)
12Sham 69 (UK)Tilburg (Little Devil)
12Kayak: KayakAmstelveen (P60)
13Rockcafe Backstage 23 jaar: The CovernantNijmegen (Rockcafe Backstage)
13Massafest: The Machine, Swamp Machine, Idealus Maximus, Majestic SunOostburg (The Lane)
13IRON STEEL FEST: PICTURE, CRIPPER, IRON MASK ECTGENK (DE SCHALM)
13Black TopTilburg (Little Devil)
14Roxxity: Ending Credits, Speakerpunch, Northern LightsTilburg (Little Devil)
14SeetherTilburg (013)
14ULCERATE (NZ) + WORMED (ES), SOLACE OF REQUIEM (US) + GIGAN (US), DÉPARTE (AUS) + CREMATED LIVES (RUS)Arnhem (Willemeen)
16H.E.A.T.Zoetermeer (Boerderij)
17The Sirens ft Liv Kristine, Anneke van Giersbergen & Kari RuZoetermeer (Boerderij)
18Meshuggah, Car Bomb, Semantik PunkAmsterdam (Melkweg)
19Vanden PlasWeert (M.C. de Bosuil)
19Kerstborrel: DoodskopTilburg (Little Devil)
20Aborym (IT), The Monolith Deathcult, Gheestenland, Styxian IndustriesGroningen (Poppodium Simplon)
20VANDEN PLAS: VANDEN PLASPurmerend (Pop- en Cultuurpodium P3)
20ITG Presents:: Inter Arma, MantarLeeuwarden (De Harmonie)
20RELEASE PARTY: STEENGRUIS, GORE FORCE 5DEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
21Paul Di'Anno (UK)Tilburg (Little Devil)
24Frisian Metal Night: Timber, 9 Lives, Alice Day, Stoma, Sadotank, Wakefull, Timbertoe, Shit Hits The Fan, Anquest, Graverot, Rising ConflictLeeuwarden (Poppodium Romein)
24Punk Rock X-mas Party: Ghouls Night Out - play The Misfits, Sociale Onrust, Beach ComaPijnacker (de Trucker)
25Jingle Bell Hell X: MilkmanTilburg (Little Devil)
26Kots Op Kerst IX: grindcoreTilburg (Little Devil)
27MOKERDEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
27Komatsu, Candybar PlanetTilburg (013)
27AFSLUIT 2014: MOKERDEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
29Amorphis - Tales From The Thousand Lakes: Amorphis, AvatariumTilburg (013)
31Oud & Nieuw feest: WisselfustTilburg (Little Devil)
 
Januari - 2015
3The Charm The Fury: The Charm The FuryAmstelveen (P60)
3Iron Thor, Skelethal, Insulter, Manifestic, Skeletons Of Society, IncinerateTilburg (Little Devil)
10SKELETAL REMAINS, MORFINDEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
10final show: TributörTilburg (Little Devil)
10Faith HealerWeert (M.C. de Bosuil)
11SabatonTilburg (013)
16OBITUARY: OBITUARYAlkmaar (Victorie)
16Obituary: Obituary, Dustbold, PosthumAlkmaar (Victorie)
16Thrashbangers Night: Onheil, Hilton Dive, MournBreda (Mezz)
17Synaesthesia, X-PandaZoetermeer (Boerderij)
18All Misery + TBA: All Misery (MEX), TBADen Haag (Musicon)
18Karmaflow in Concert: The Rock Opera: Mariangela Demurtas, Dianne van Giersbergen, Daniel de Jongh, Henning Basse, Marcela Bovio, Bas Dolmans, Lisette van den Berg, Jesper de Kruyff, Arjan Janissen, Metropole Orkest's-Hertogenbosch (Theater aan de Parade)
18Burgfest: Dyscordia, Herfst, Caedere, Fenris, Insanity Reigns SupremeTilburg (Little Devil)
19HammerfallTilburg (013)
19Karmaflow in Concert: The Rock Opera: Mariangela Demurtas, Dianne van Giersbergen, Daniel de Jongh, Henning Basse, Marcela Bovio, Bas Dolmans, Lisette van den Berg, Jesper de Kruyff, Arjan Janissen's-Hertogenbosch (Theater aan de Parade)
23Abysmal Darkening, Grift, Lubbert DasTilburg (Little Devil)
24WARRIOR SOUL, SUPPORTSDEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
24EL BASTARDO Metalfest: Unearth (US), Emeth (Bel), Bloodtrial, The Scalding, Better Off, + 5 TBAHeerlen (Nieuwe Nor)
25Warrior SoulTilburg (Little Devil)
29Metalcafe Manifesto: Last Fear, MutatorHoorn (Manifesto)
30Vandenberg's Moonkings, + suppportDen Haag (Paard van Troje)
30Metaalfabriek-death metal: Mistral, Pictura Poesis, Paperdoll Decay, Sisters of SuffocationEindhoven (PopEi popcentrum)
30Obituary, M-PIRE of EVIL, DUST BOLT, Rotting RepugnancyEnschede (ATAK)
31SEMTEXZeist (Pop- en Cultuurpodium De Peppel)
31Het Omdat We Gin Geduld Hebbe Fist: RockaokeTilburg (Little Devil)
 
Februari - 2015
1Wolf, Edge Of SerenityTilburg (Little Devil)
3CravingTilburg (Little Devil)
7BIERFEST 5: BiermoetTilburg (Little Devil)
9'Old School Acoustic Style': Tenacious D, SasquatschTilburg (013)
11FortaRock: Chelsea Grin, Veil of MayaNijmegen (Doornroosje)
12Suicidal Angels, Dr. Living Dead, Angelus ApatridaBreda (Mezz)
13Metal Battle Noord Brabant: tbaTilburg (Little Devil)
20Stream of Passion: Stream of PassionPurmerend (Pop- en Cultuurpodium P3)
20FortaRock: Salem's Pot, MonolordNijmegen (Merleyn)
22Insanity Alert, Hammered, ThuigTilburg (Little Devil)
28Heretic, Pentacle, Outrage, WifebeaterTilburg (Little Devil)
 
Maart - 2015
12FortaRock: Moonspell, SepticfleshNijmegen (Doornroosje)
13JBM Events: Conorach, SchraapstaalEindhoven (The Jack)
14DAMIAN WILSON SOLO: DAMIAN WILSONDEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
16HOUR OF PENANCE + BEHEADED + CHRIST AGONY: HOUR OF PENANCE + BEHEADED + CHRIST AGONYDEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
18SISTER: SISTERDEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
22Paganfest XL 2015: Wintersun, Korpiklaani, TurisasTilburg (013)
26EnsiferumZwolle (Hedon)
28IRON STEEL FEST III: RAVEN, LIONS PRIDE, STORMBRINGER DESPERATION ENZGENK (DE SCHALM)
 
April - 2015
9Roadburn Festival 2015: Salem's Pot, Kandodo, AnthroprophhTilburg (013)
10Blind GuardianEindhoven (Effenaar)
10Roadburn Festival 2015: Enslaved, Wardruna, Fields of The NephilimTilburg (013)
11Roadburn Festival 2015: Fields of The Nephilim, Goblin, ZombiTilburg (013)
11Metal Manifesto: Peter Pan Speedrock, Filthy McNastyHoorn (Manifesto)
12Roadburn Festival 2015 - Afterburner: tbaTilburg (013)
13INGESTED: INGESTED, CRANIUS, SLAUGHTER TO PREVAILDEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
17Neurotic Deathfest 2015: Bloodbath, Immolation, SoulburnTilburg (013)
17CARDIAC ARREST, NOMINONDEINZE BELGIUM (CAFE ELPEE)
18Neurotic Deathfest 2015: Benighted, Disavowed, TribulationTilburg (013)
19Neurotic Deathfest 2015: Liquid Graveyard, Jig-Ai, NominonTilburg (013)
25ArenaZoetermeer (Boerderij)
 
Mei - 2015
2Conorach, OverruledNijmegen (Rockcafe Backstage)
9FOCUSZeist (Pop- en Cultuurpodium De Peppel)

* Voeg een concert toe

Deze gegegevens zijn niet gecontroleerd en zijn aan verandering onderhevig en kunnen geen rechten aan ontleend worden. Voor meer info lees de disclaimer.
Alle rechten voorbehouden © 2000-2014 Stichting ZwareMetalen