Fortarock
ZwareMetalen
Romein, Leeuwarden
Gepost door: Maaike BrinkhofZaterdag 05 September 2009 - 21:32
Crenshaw - Forme Di Illusione
Sweet Poison Records, 2009

Het beluisteren van deze band riep allerlei associaties met andere bands bij me op: Incubus, A Perfect Circle onder andere, maar ook Deftones herkende ik erin. De heren van Crenshaw, afkomstig uit het Italiaanse Milaan, komen na negen jaar met hun debuut. Na zo'n lange tijd mag je ook wel wat verwachten, toch?

Hun debuut is een tweeledig. Aan de ene kant is het een groot feest van herkenning (is dit de nieuwe cd van Incubus?), maar gelukkig zit er ook een eigen touch aan; niet in de laatste plaats vanwege de vele Italiaanse lyrics. De band laat behalve een melodieuze kant ook een wat zwaardere kant horen, met metal riffs en schreeuwerige grunts á la de Deftones. Goede composities, nette productie, alles lijkt prima in orde.

De liefhebbers van melodische rock kunnen deze plaat dan ook met een gerust hard opzetten. Er zijn geen zwakke songs te horen, mijn enige kritiek is dan ook het gebrek aan een écht eigen geluid. Het lijkt wel alsof je de cd al jaren in huis hebt.

Tracklisting:
    crenshaw artwork large
  1. Idol
  2. New Oxygen
  3. Argo
  4. Belanov
  5. Understanding A Smile
  6. Apparently Nothing
  7. One Thousand Circles
  8. She's Such A Beautiful Girl
  9. Sleep Today
  10. Inferno
Line-up:
  • Chino - Vocals
  • Bruse - Drums
  • Dok - Bass
  • Kiki - Guitar
Links:
Score: 75/100

* Reageer

Zoek bij Discorder op:
Alle rechten voorbehouden © 2000-2012 Stichting ZwareMetalen
Login
Pass
ZwareMetalen.com RSS Volg ZwareMetalen.com op MySpace Volg ZwareMetalen.com op Facebook Volg ZwareMetalen.com op Twitter
Zoeken op ZM: