Fortarock
ZwareMetalen
Romein, Leeuwarden
Gepost door: Bart AlfvoetZaterdag 19 September 2009 - 22:42
Vemoth - The Upcoming End
Dental Records, 2009

Zweedse black metal. Dat zal weer gaan stuiven. Vemoth biedt zijn tweede langspeler aan, via Dental Records. De band geniet weinig tot geen bekendheid en speelt in de schaduw van grotere landgenoten. The Upcoming End zal daar weinig verandering in brengen.

Ook hier vinden we namelijk het bekende en beproefde recept terug. Snelle stokslagen, snijdende snaren met melodische inslagen, krachttermen en verwensingen. Het lijkt wel een streng-Islamitisch vonnis voor een broekdragende vrouw. In Zweden is dit procédé reeds sinds jaar en dag schering en inslag (muzikaal dan toch). Naglfar, Dark Funeral, ..., en ook een heruitgebrachte Valkyrja komt in gedachten. Dit The Upcoming End zit strak en ingenieus genoeg in elkaar om mee te dingen naar de subtop in eigen land, en mits wat meer variatie en duisternis kunnen ze nog een stapje verder komen.

Pure Zweedse black met melodische genetica. Een tip voor de liefhebbers, maar geen must voor de doorsnee black metal-fan. Luistertip: The Upcoming End (het titelnummer).

Tracklisting: Vemoth
  1. Intro
  2. Lida
  3. Without the Presence of God
  4. The Upcoming End
  5. As Your King
  6. Crush the Christian Lies
  7. Baal
  8. Raise the Dead
  9. Wolfpack
Line-up:
  • Behemiron - Vocals
  • Draugald - Guitar
  • Adimirion - Bass
  • Toxal - Drums
Links:
Score: 76/100

* Reageer

Zoek bij Discorder op:
Er is 1 reactie:
Door: Dypfrys Maandag 19 Oktober 2009 - 12:46 (+1 - Normaal)
Usericon van Dypfrys
het eerste album had niet veel om het lijf. Ik denk dat ik maar ga laten liggen.
Alle rechten voorbehouden © 2000-2012 Stichting ZwareMetalen
Login
Pass
ZwareMetalen.com RSS Volg ZwareMetalen.com op MySpace Volg ZwareMetalen.com op Facebook Volg ZwareMetalen.com op Twitter
Zoeken op ZM: