Fortarock
ZwareMetalen
Romein, Leeuwarden
Gepost door: Count UsherWoensdag 23 September 2009 - 0:05
Bone Gnawer - Feast of Flesh
Pulverised Records, 2009

Het nieuwe album van Necrophagia (Deathtrip 69) lijkt goed op weg om de nieuwe Chinese Democracy te gaan worden. Bone Gnawer lijkt dat gat een beetje te willen dichten met dit Feast of Flesh dat stilistisch zou kunnen worden omschreven al een Zweedse Necrophagia.

Bone Gnawer is een samenwerkingsverband tussen Kam Lee (Massacre, Death, Denial Fiend) en bandhoer Rogga Johansson (Terminal Grip, Paganizer, Carve, Demiurg , Banished From Inferno, Edge Of Sanity, Deranged , Foreboding, Ribspreader, Eaten, Those Who Bring The Torture, Putrevore, Revolting, Sinners Burn). In theorie levert zoiets dus een kruisbestuiving tussen Amerikaanse en Zweedse old school death metal op en dat is eigenlijk precies hoe Bone Gnawer klinkt. De samensmelting van Death, Necrophagia, Dismember, Grave en Entombed blijkt prima te werken en dat resulteert in een puike plaat. Vette grooves, pakkende hooks, lompe riffs en deathgrunts die vrij goed te begrijpen zijn: Feast of Flesh heeft het allemaal. Reken daarbij nog de grappige titels en de tongue-in-cheek-achtige teksten en het wachten op Deathtrip 69 wordt al een stuk aangenamer. Complimenten ook voor de productie, want die is eveneens supervet.

Fans van het genre weten mijns inziens genoeg. Als je houdt van een stevige pot old school death metal, moet je dit gewoon in je kast hebben staan. Bloodbath komt er al jaren mee weg, dus Bone Gnawer zal het ook wel lukken. Kopuh!

Tracklisting:Bone Gnawer

  1. Feast of Flesh
  2. Sliced and Diced
  3. Cannibal Cookout
  4. Make You Die Slowly
  5. Hammer to the Skull
  6. The Saw is Family
  7. Hatchet Face
  8. Defleshed and Skinned
  9. Anthropophagus Beast
  10. The Lucky Ones Die First

Line-up:

  • Kam Lee - Vocals
  • Rogga Johansson - Bass, Backing Vocals
  • Morgan Lie - Drums
  • Ronnie Bjornstrom - Guitars, Backing Vocals

Links:

Score: 87/100

* Reageer

Zoek bij Discorder op:
Er zijn 2 reacties:
Door: bloodcorpse Woensdag 23 September 2009 - 21:40 (+1 - Normaal)
Usericon van bloodcorpse
heerlijke plaat
Door: Butcher Donderdag 24 September 2009 - 13:00 (+1 - Normaal)
Usericon van Butcher
guestvocals van Killjoy op "defleshed and skinned " zijn volgens mij ook wel het vermelden waard
Alle rechten voorbehouden © 2000-2012 Stichting ZwareMetalen
Login
Pass
Festivals 2012
ZwareMetalen.com RSS Volg ZwareMetalen.com op MySpace Volg ZwareMetalen.com op Facebook Volg ZwareMetalen.com op Twitter
Zoeken op ZM: