Fortarock
ZwareMetalen
Romein, Leeuwarden
Gepost door: Bart AlfvoetDinsdag 13 Oktober 2009 - 9:22
Avicularia - Born to be Vile
Croatia Records, 2009

Waar Steppenwolf als één der eersten de term heavy metal introduceerde in het nummer Born To Be Wild, zo wil Avicularia uit Kroatië waarschijnlijk met de term "avantgarde death metal" de eeuwigheid ingaan met hun debuutplaat Born To Be Vile. Te hoog gegrepen?

En zowaar, het is niet eens onwaarschijnlijk. Ik geef je wel mee, de sound en productie is slecht. Slecht mijne mensen. Aan de andere kant, de eerste albums van Neglected Fields waren qua sound ook niet om euforisch over te zijn. De death metal op Born to be Vile is bruut en technisch, maar niet extreem agressief. Het zou perfect passen op een label als Unique Leader of Willowtip eigenlijk. Mensen die wel eens een album kopen van deze verknipte verenigingen weten wat ik bedoel.

Waar bizarre ongeregeldheid, techniek en vunzige death metal samengaan. Born To Be Vile. Bizarre shit, op een eerlijke en waarheidsgetrouwe manier gebracht. Geschift en ongezoet. Voor mensen met een licenciaat bizarre death metal.

Tracklisting: Avicularia
  1. Intro
  2. Anthen to Arms
  3. Confrontation
  4. Stand by
  5. Born To Be Vile
  6. Succubus
  7. Spiraling Doom
  8. Requiem For Ego
Line-up:
  • Igor Kaltnecker - Guitars, vocals
  • Domagoj Lovriæ - Guitars, vocals
  • Sergej Šimpraga - Bass
  • Krešimir "Debason" Lovriæ - Drums
Links:
Score: 79/100

* Reageer

Zoek bij Discorder op:
Alle rechten voorbehouden © 2000-2012 Stichting ZwareMetalen
Login
Pass
Festivals 2012
ZwareMetalen.com RSS Volg ZwareMetalen.com op MySpace Volg ZwareMetalen.com op Facebook Volg ZwareMetalen.com op Twitter
Zoeken op ZM: