
| Gepost door: Bart Alfvoet | Donderdag 12 November 2009 - 20:16 |
Black metal uit Ierland. Met bassist Steve Finnerty van Abaddon Incarnate zien we een oude bekende terug op het toneel. U2 mag dan wel heel dat eiland indoctrineren met hun bloedende hartjes-muziek, er zijn nog enkele strohalmen duisternis over in het muzikale landschap daarginds. ...To Mark the Ages is het eerste langspeelalbum met opnieuw bewerkte versies van de nummers van de gelijknamige EP, de demo en nog wat lekkers.
Nu verwacht je niet veel van een eigen release uit Ierland, maar dit mag er best wezen. Vieze black metal met een hoog gehalte aan Noorse evilness. Vettige underground black metal met een degelijke sound, rauw en onversneden. De cymbalen staan scherp in de mix, de strot is raspend en de nummers verduisterend en begeesterend. Ik denk hier spontaan aan Tulus. Niet de minste, me dunkt.
Als extra's krijg je twee Bathory-covers voorgeschoteld: Raise the Dead en The Return of Darkness and Evil. Niet 100% strak gespeeld, maar was het origineel dat wel? Ik dacht het al. Sol Axis brengt vettig vieze black metal met prima nummers. Ik hoop hier snel meer van te horen. Tip!
Tracklisting:![]()
Line-up:
Links:
| * Reageer |