Fortarock
ZwareMetalen
Romein, Leeuwarden
Gepost door: Count UsherDinsdag 15 December 2009 - 13:35
Hibernihilum - Chthonocheiros
Eigen beheer, 2009

De superlatieven zijn weer eens in de uitverkoop! De hoeveelheid grootspraak in de bijgeleverde bio van Hibernihilum werkt behoorlijk op de lachspieren. Als we de schrijver mogen geloven, heb ik met de demo Chthonocheiros een meesterwerk in mijn handen. Alles hangt aan elkaar: de teksten, het artwork, het logo,... Na beluistering van de schijf zie ik één belangrijke afwezige in dat rijtje: de muziek.

Bagger is dit niet, hoor. Maar de met thrash-riffs opgeluisterde, melodieuze black metal van Hibernihilum is verre van wereldschokkend. Sterker nog, het ontbreken van een eigen geluid, de rommelige productie en het dertien-in-een-dozijn-songmateriaal maken van dit schijfje niet bepaald een gedenkwaardig object.

In plaats van zich vast te bijten in hoogdravende concepten en het opstellen van een wel zeer positieve bio hadden de heren zich beter kunnen concentreren op het schrijven van sterke nummers. Nu komt men nauwelijks boven de middelmaat uit. Nogmaals: bagger is dit niet, maar ik zou er mijn geld niet in steken.

Tracklisting:Hibernihilum

  1. Puls der Erde (Intro)
  2. Chthonocheiros
  3. Anostos
  4. Rheolithos
  5. Gaias Wunden (Outro)

Line-up:

  • Adalwolf - Vocals
  • Asmodon - Guitar
  • Count Havoc - Bass
  • Priost - Drums
  • Moriturus - Guitar

Links:

* Reageer

Zoek bij Discorder op:
Alle rechten voorbehouden © 2000-2012 Stichting ZwareMetalen
Login
Pass
Festivals 2012
ZwareMetalen.com RSS Volg ZwareMetalen.com op MySpace Volg ZwareMetalen.com op Facebook Volg ZwareMetalen.com op Twitter
Zoeken op ZM: