ZwareMetalen
Gepost door: Bart AlfvoetVrijdag 25 December 2009 - 2:11

Emerna - Silent Like Lie
Thorn Laceration Records, 2009

Thorn Laceration Records is een toevluchtsoord voor Arabische black metal-bands. Met mondjesmaat brengt het releases uit, vooral via cassettes of internetgewijs. Heel af en toe krijg ik er eentje te pakken. Meestal zijn ze de vermelding niet waard, maar soms zit er iets noemenswaardigs bij. Dit Emerna uit Iran bijvoorbeeld. Ene Hamid Avinar Malek Zadeh Asl is er de bezieler van, in zijn eentje.

Op dit album, Silent Like Lie, wordt er een vorm van depressieve black metal gebracht in een zeer hypnotiserende vorm. Duister geweld in een vrij agressieve vorm. Ik denk hier aan Lifelover, Make a Change... Kill Yourself en zelfs oudere Shining. Je zou het de release niet meegeven dat het uit Iran versluisd is naar onze regionen. De meeste van de black metal-albums uit Arabiƫ zijn namelijk zo sterk als een ALS-patiƫnt in een vergevorderd stadium.

Zeker de moeite om eens op te snorren, dit Emerna. Onwaarschijnlijk dat dit Iraans is eigenlijk. Ik ben alvast onder de indruk van deze onderdaan van Ahmedzitvolzaad.

Tracklisting: sll
  1. Silent Like Lie
  2. Permanent Deceit
  3. Empty Hell
  4. Unchangeable
  5. nEvergoer
Line-up:
  • Hamid Avinar Malek Zadeh Asl - Alles
Links:

Score: 83/100

* Reageer
Er is 1 reactie:
Door: profilemorbid83 Zaterdag 09 Januari 2010 - 1:01 (+1 - Normaal)
Usericon van profilemorbid83
ik ga ernaar opzoek.eerder werk klonk naar meer dus dit moet ook wel te verteren zijn.iran heeft veel goede blackmetal te bieden waaronder emerna
* Reageer
Alle rechten voorbehouden © 2000-2010 Stichting ZwareMetalen
Login
Pass
Zelf berichten
posten

Heb een leuk nieuwtje waarvan je denkt dat hier op ZwareMetalen thuis hoort dan kan je dat via dit formulier aan ons melden. Jouw input wordt zeer gewaardeerd!
Festivals 2010
Zoeken op ZM: