Fortarock
ZwareMetalen
Romein, Leeuwarden
Gepost door: Ben CorinDinsdag 02 Maart 2010 - 16:46
Doodschop Hardcore - Doodschop Hardcore
Eigen beheer, 2009

“Hè, heeft Nederland zijn eigen Belgian Asociality?” Mijn eerste gedachte toen ik deze in de envelop met promo’s vond. Titels als Niet Bang, Onze Buurt en Kapotgestampt doen toch denken aan de Belgische punkers, zonder maar een noot muziek te horen. Maar neen, dit lijkt niet op Belgian Asociality. In de verste verte niet. Want Doodschop Hardcore speelt geen punk. Punk is voor mietjes, doetjes, janetten en watjes. Doodschop Hardcore bestaat uit echte mannen, ruwe binken, van het kaliber ‘niet sollen of anders oprollen’. En bij die mentaliteit hoort de enige echte stoere, ruige muziek, enkel voor tough guys: beatdown hardcore.

En jawel, beatdown hardcore is wat we op onze tere gezichten gegooid krijgen. We moeten maar niet zulke plooiers zijn. Je herkent meteen zware namen in de muziek. Embraced by Hatred, Shattered Realm en Surge of Fury, heviger kan het niet. En maar goed ook, anders zouden de vrouwen hier naar gaan luisteren. De nummers gaan van breakdown tot breakdown, zijn traag, lomp en hard en beuken als Pécrot en Buizingen tegelijk. De teksten zijn in den eigenste Hollandschen taal, want Engels is voor Amerikanen en Britten, en tja, die kunnen het niet aan. Tough guy all the way hier, en het doet deugd!

Live spelen doen ze niet. Stel je voor, je zou nog van die debiele eikels hebben die met de armen en de benen gaan zwaaien. Pfft, ‘moshpit’ heet dat dan. Heb jij tieten en hou je van beatdown hardcore in het straatje van eerder genoemde bands? Dan moet je dit aanschaffen. Ben je dat niet? Dan moet je dit ook aanschaffen. Anders maken ze je helemaal kapot. Fuck.

Tracklisting:
    doodschop hardcore - doodschop hardcore
  1. Ramkraak
  2. Die Gracht is Niks!
  3. Onze Buurt
  4. Ruggesteker
  5. Niet Bang
  6. Heb Jij Tieten?
  7. Harde Kernwaarden
  8. Kapotgestampt
  9. Hondenstijl
  10. Slecht Gevecht
Line-up:
  • Lul - de stoere kerel
  • Lijer - wat maakt hem dat uit?
  • Klootzak - slaat op je bakkes
  • Rotjong - beatdown is cool
Links:
Score: 80/100

* Reageer

Zoek bij Discorder op:
Er zijn 6 reacties:
Door: Hypnos Dinsdag 02 Maart 2010 - 22:06 (+1 - Normaal)
Usericon van Hypnos
LOL! dit ziet er zo über uit dat het fijn lijkt
Door: denniskriek Woensdag 03 Maart 2010 - 10:30 (+1 - Normaal)
Usericon van denniskriek
Die Line-up GEWELDIG
Door: Anna- Woensdag 03 Maart 2010 - 12:55 (+1 - Normaal)
Usericon van Anna-
Kvind de line up een beetje cheesy.. te gemakkelijk en te laag van woordenschat
Door: Willlem Woensdag 03 Maart 2010 - 23:23 (+1 - Normaal)
Usericon van Willlem
Klinkt ook beetje standaard (Myspace), maar dat zal in een zaaltje wel lekker stampen zijn.
Door: Jenje Donderdag 04 Maart 2010 - 8:54 (+1 - Normaal)
Usericon van Jenje
.. ze spelen niet live, staat in de review
Door: Yirroth Donderdag 01 April 2010 - 1:48 (+1 - Normaal)
Usericon van Yirroth
Zit die gast achter Yousef & Kamal hierin?
Alle rechten voorbehouden © 2000-2012 Stichting ZwareMetalen
Login
Pass
ZwareMetalen.com RSS Volg ZwareMetalen.com op MySpace Volg ZwareMetalen.com op Facebook Volg ZwareMetalen.com op Twitter
Zoeken op ZM: