
| Gepost door: Martijn van den Beukel | Zondag 09 Mei 2010 - 19:55 |
Fuck zeg, nog een release van Victory By Fire Records. Na de tergende demo van Akatharton hebben we hier de eerste langspeler van Hordes of Hate. Dit kwartet komt uit de Verenigde Staten en maakt naar eigen zeggen black metal in zijn meest primitieve vorm. Zucht, hier is Blasphemic Invocations for Demonic Glory
Primitieve black metal kan soms heel smakelijk zijn, Archgoat liet dat vorig jaar nog vol overtuiging horen. Wat deze Amerikanen echter doen, is niet primitief maar ronduit waardeloos. De ingrediënten zijn als volgt: Eén drummer die zijn gelijke op het gebied van pure onzuiverheid hopelijk nooit en te nimmer zal vinden. Eén waardeloze gitarist die riffs uitkakt die naast vals ook nog eens geen enkele vorm van sfeer met zich mee dragen. Eén "zanger" die zijn belachelijke gekerm gelijk een gewurgde smurf over het waardeloze geheel heen kotst. Oh ja, er is ook nog een bassist, maar gezien die niet hoorbaar is, is hij mijns inziens ook geen ingrediënt.
Victory By Fire begaat een klinkklare misdaad door niet één maar twee van dit soort wangedrochten te steunen. Dit is het luisteren niet waard. Het enige positieve is dat dit schijfje streng gelimiteerd is tot 33 exemplaren... en dat zijn er nu 32. Fuck off.
Tracklisting:
| * Reageer |