
| Gepost door: Bart Alfvoet | Donderdag 08 Juli 2010 - 0:39 |
Italië doet het goed in het extreme death metal-departement. Maar Italië doet het ook moeiteloos extreem slecht in het death metal-departement. Een dubbeltje op zijn kant dus. De volgende horde die we trotseren is Hateful. Deze technische death metallers zijn toe aan hun eerste echte etappe, dertien korte nummers die in net geen half uur afklokken.
En Hateful doet dat niet slecht. De sound en speelwijze hebben veel weg van enkele bands van Earache's subdivisie Wicked World. Een soort technisch geörienteerde Exmortem zeg maar, zonder degelijke productie. In vergelijking met de laatste technische death metal-releases wordt deze schijf een beetje in de schaduw gezet, al vind ik het wel aangenaam dat het geen overdosis gevinger geworden is.
Een doorsnee technische death metal-plaat aan de goede kant van de lijn. Bij het aanhoren van deze kreeg ik wel heimwee naar Polluted Inheritance, ik zal niet de enige zijn. Hateful kan er mee door, maar deze plaat is alleen voor liefhebbers.
Tracklisting:| * Reageer |