Fortarock
ZwareMetalen
Romein, Leeuwarden
Gepost door: Jan HendriksenDinsdag 23 December 2003 - 17:53

Goretrade - Ritual of Flesh
Displeased Records - 2003

Internal Suffering-bassist Andrea Garcia (lees interview met hem hier) wilde met Goretrade één van de meest zieke en meest brute US-deathmetal bands maken die er is. Na twee split-cd's zou Goretrade in 2001 al een full length opnemen bij het Spaanse Repulse Records, maar helaas kapte dat label voordat Goretrade de studio's in kon. Displeased heeft de band als nog in 2003 de kans gegeven om het album op te nemen.

goretrade - ritual of flesh

"Ritual of Flesh" is inderdaad een enorm bruut en ziek stukje US-death metal geworden, elke liefhebber van Internal Suffering en Devourment zal deze cd zeer waarderen. Grote opvaller in Goretrade is zanger Cesar Vera, die man heeft een strot als een rioolput, wat een vieze gore grunt! Muzikaal gezien zitten er geen enorme verrassingen in het geluid van Goretrade, veel blasten veel moddervette gitaren, en af en toe het tempo helemaal laten inzakken. Verwacht alleen wel een uitmuntend uitgevoerde versie hiervan! Goretrade is zeker niet zo maar een Internal Sufferin sideproject, maar een zwaar brute band met een eigen geluid en een dijk van een debuut!

Tracklist

  1. Piercing Her Throat
  2. Ritual Of Flesh
  3. Ambushing
  4. Ignorance
  5. Bloodstained Altars
  6. Bloody Beings
  7. Hell's Dominion Butchery
  8. And Your Blood Will Be Last
  9. Born Of A Murdered
  10. Postmortem Incision
  11. Laceration

Line-up

  • Cesar Vera - Vocals/Rhythm & Lead Guitar
  • Alex Avalo - Lead & Rhythm Guitar
  • Andres Garcia - Bass Guitar
  • Grindersson - Drums/Grind Artillery

Links:

* Reageer

Zoek bij Discorder op:
Alle rechten voorbehouden © 2000-2012 Stichting ZwareMetalen
Login
Pass
Festivals 2012
ZwareMetalen.com RSS Volg ZwareMetalen.com op MySpace Volg ZwareMetalen.com op Facebook Volg ZwareMetalen.com op Twitter
Zoeken op ZM: